/ זיכרון למחשב נייח חברת ADATA דגם 32GB (2x16GB) 4800MHz DDR5 CL40 AD5U480016G
תאור המוצר
קרא עוד
הזמנה
1,700
הוספה לסל
אחריות יבואן רשמי
על כל הרכיבים
ייעוץ וליווי כל הדרך
בטלפון, במייל, בוואטסאפ
שירות ללא תחרות
חפשו אותנו בגוגל
המחיר למזומן / העברה
אשראי עד 10 תשלומים בתוספת 3%
מוצרים נוספים
זיכרון למחשב נייח חברת Patriot דגם Patriot Viper ELITE DDR5 32GB (2X16GB) 6000MHz CL30